La Mulți Ani, OCNIȚA!

La Mulți Ani, OCNIȚA!

 

Cu prilejul Hramului oraşului Ocnița, vă aducem cele mai calde felicitări, urări de sănătate şi bucurie tuturor locuitorilor centrului raional şi oaspeţilor oraşului. Vă dorim succese în activitatea zilnică, perseverenţă şi performanţă pentru că împreună contribuim la prosperarea şi promovarea oraşului nostru.

Vă asigur, cu toată responsabilitatea, că ne vom implica și în continuare în crearea celor mai bune condiții pentru un trai decent și confortabil acasă, vom face tot ce e posibil ca să aveți speranţa în ziua de mâine şi să trăiţi numai evenimente frumoase, cum este şi sărbătoarea de astăzi. La Mulți Ani, OCNIȚA!

Cu respect, Victor ARTAMANIUC, primarul orașului Ocnița

_FB_f2e682c62bab12logged_in=true&xd_action=proxy_ready

Об авторе

Ruslan Ciumac administrator

Оставить ответ