În atenția proprietarilor imobilelor din or. Ocnița, de pe străzile: Parcului, Dumbrăvii, Voievozilor, Cireșar

Audierile publice

Primăria orașului Ocnița inițiază  procedura  consultării publice, referitor la documentația cadastrală  realizată în cadrul derulării Proiectului de înregistrare  și evaluare  funciară.

AUDIERILE  PUBLICE  VOR AVEA LOC PE DATA DE 01 IULIE 2021, LA ORA  10:00, ÎN SALA DE ŞEDINŢE A PRIMĂRIEI ORAŞULUI OCNIŢA, str. M.VITEAZUL, 1.

Propunerile referitor la documentația cadastrală  realizată în cadrul derulării Proiectului de înregistrare  și   evaluare  funciară  supuse  audierilor publice le puteți expedia până la  data  30 iunie 2021   la  adresa electronică a  primăriei —  http://primariaocnita.md/  (primaria.ocnita@mail.ru) pe www.facebook.com/PrimăriaOrașuluiOcnita  și/ sau  pe data de 01.07.2021  în cadrul Audierilor Publice .

SPRIJINUL DUMNEAVOASTRĂ ÎN CALITATE DE CETĂŢEAN ESTE IMPORTANT!